Kategoriler
T

Tuh, Geçmiş zaman

Çoğu zaman “Yahu bu kelime de neymiş?”, “İlk kez duyuyorum” dediğimiz çok an olmuştur. Tuh, Geçmiş zaman kelimeleri de bunlardan birisi olabilir. Genel olarak anlamı aşağıdaki kelimeye çıkmaktadır;

Tu

Kategoriler
T

Tuğba

Çoğu zaman “Yahu bu kelime de neymiş?”, “İlk kez duyuyorum” dediğimiz çok an olmuştur. Tuğba kelimeleri de bunlardan birisi olabilir. Genel olarak anlamı aşağıdaki kelimeye çıkmaktadır;

Tuba

Kategoriler
T

Tuba, Güzellik, Baht

Çoğu zaman “Yahu bu kelime de neymiş?”, “İlk kez duyuyorum” dediğimiz çok an olmuştur. Tuba, Güzellik, Baht kelimeleri de bunlardan birisi olabilir. Genel olarak anlamı aşağıdaki kelimeye çıkmaktadır;

Tuğba

Kategoriler
T

Tura

Tura kelimelerinin bir ya da birden fazla anlamı olabilir. Bulmacada ya da başka bir kaynakta merak edebileceğiniz bu kelimelerin aşağıdaki gibi anlamları olabilecektir;

Tuğra

Kategoriler
T

Toğrul

Türkçemizde ve diğer dillerde, bir kelimenin birden fazla anlamı ya da eş anlamı olabilir. Toğrul bulmaca anlamı ya da sözlük anlamı aşağıdaki olabilir;

Tuğrul

Kategoriler
T

Tugay

Birbirine benzer kelimeleri makale yazarken, sözlük karıştırırken ya da gazetelerin bulmaca köşelerinde zaman harcarken kullanabiliyoruz. Burada Tugay anlamlarına bakacak olursak, bunun en muhtemel kelime anlamı;

Tug.

olabilir.

Kategoriler
T

Tulgay

Tulgay kelimelerinin bir ya da birden fazla anlamı olabilir. Bulmacada ya da başka bir kaynakta merak edebileceğiniz bu kelimelerin aşağıdaki gibi anlamları olabilecektir;

Tuga

Kategoriler
T

Tuğamiral

Birbirine benzer kelimeleri makale yazarken, sözlük karıştırırken ya da gazetelerin bulmaca köşelerinde zaman harcarken kullanabiliyoruz. Burada Tuğamiral anlamlarına bakacak olursak, bunun en muhtemel kelime anlamı;

Tuğa.

olabilir.

Kategoriler
T

Tuğa.

Tuğa. gibi kelimelerin bulmaca çözerken yada bir kitap okurken karşılaştığınız ve anlamını bilmediğiniz kelimeler olabilir. Türkçemizde bunların bulmacada ya da sözlükle alternatiflerini aşağıdaki olma olasılığı vardır;

Tuğamiral

Kategoriler
T

Tu

Türkçemizde ve diğer dillerde, bir kelimenin birden fazla anlamı ya da eş anlamı olabilir. Tu bulmaca anlamı ya da sözlük anlamı aşağıdaki olabilir;

Tuh